مشاور عالی سازمان سنجش :
حدود 11 هزار نفر در چهارمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی پذیرش می‌شوند

سلامت نیوز: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، ظرفیت پذیرش در چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور را 10هزار و 960 نفر اعلام کرد.به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا،حسین توکلی اظهار داشت: ‌ثبت نام برای شرکت در چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور از روز دوشنبه، 29 خرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده و تا صبح امروز، 31 خرداد ماه تعداد 18 هزار و 572 نفر برای ثبت نام در این آزمون اقدام کرده اند.وی ادامه داد: دفترچه راهنمای ثبت نام چهارمین آزمون استخدامی همزمان با آغاز ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور www.sanjesh.org قرار گرفته است.


توکلی افزود: با توجه به اینکه نحوه پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور اینترنتی است، داوطلبان باید پس از پرداخت مبلغ 330 هزار ریال به صورت الکترونیکی با استفاده از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام کنند.
وی زمان پایان ثبت نام در این آزمون استخدامی را تا دوشنبه، پنجم تیرماه ذکر کرد و گفت: کارت شرکت در آزمون از 31 مرداد روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان تا دوم شهریورماه فرصت دارند با مراجعه به این سایت و پس از مشاهده کارت نسبت به دریافت پرینت مربوطه اقدام کنند.


توکلی افزود: چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، سوم شهریور 96 در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان در استان‌ها برگزار می شود.
وی با بیان اینکه ملاک تعیین حوزه انتخابی داوطلبان شهرستان محل اقامت فعلی آنان است، تصریح کرد: داوطلبان شرکت کننده در جلسه آزمون، دفترچه های عمومی و اختصاصی را در جلسه آزمون دریافت می کنند که سوالات عمومی و اختصاصی با ضریب یک محاسبه می شود و به هر پاسخ اشتباه، یک سوم نمره منفی تعلق خواهد گرفت.
چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر برای تامین نیروی انسانی در دستگاه های متعددی همچون وزارت آموزش و پرورش، بانک سپه، بانک مسکن، سازمان حسابرسی، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان بنادر و دریانوردی، بانک صنعت و معدن، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، وزارت امور خارجه، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، بیمه مرکزی ایران، سازمان ملی بهره وری ایران، وزارت امور اقتصادی و دارایی، موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق برگزار می شود.


همچنین 11 دستگاه اجرایی استان البرز شامل اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی، اداره کل حفاظت محیط زیست، اداره کل دامپزشکی، اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل صنعت، معدن و تجارت، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل منابع طبیعی، اداره کل هواشناسی، استانداری البرز، سازمان بهزیستی و مرکز پزشکی قانونی این استان از جمله دستگاه های متقاضی جذب نیروی انسانی از طریق این آزمون استخدامی هستند.
شرایط ثبت‌نام، شغل و محل مورد تقاضا، ظرفیت‌های استخدامی به تفکیک واحدهای استانی و جنسیت مورد تقاضا، سن و شرایط عمومی و اختصاصی هر یک از دستگاه‌های استخدام‌کننده و دیگر اطلاعات مورد نیاز درباره این آزمون در دفترچه راهنمای ثبت نام اعلام شده است.
سلامت نیوز: حدود 11 هزار نفر در چهارمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی پذیرش می‌شوند.

    
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic